Erdem Koleji başarıya doymuyor!

Erdem Koleji başarıya doymuyor!

Erdem Koleji Ortaokul öğrencileri ; Alper Gencer, Mehmet Efe Cihan, Nehir Nida Yıldırım ve Muhammed Alper Bodur katıldıkları Gaziantep Okullar arası Karate Kumite Turnuvasında kendi kategorilerine göre derece kazandılar.

Erdem Koleji Ortaokul Öğrencileri ; Gaziantep’te yapılan Okullar arası Karate Kumite Turnuvasında derece kazandılar. Alper Gencer İl 1.si olarak Altın Madalya ,Mehmet Efe Cihan İl 2.si olarak Gümüş Madalya, Nehir Nida Yıldırım ve Muhammed Alper Bodur İl 3.sü olarak Bronz Madalya kazandı.

Karatenin derslerine karşı olumlu etkilerine değinen öğrenciler, spor yapmayan arkadaşlarının da farklı spor dallarıyla ilgilenmeleri tavsiyesinde bulundular. Spor yaparak konsantrasyonunun kontrolünü sağladığını ve başarılarından  mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Farklı yarışmalarda da başarıları olan öğrencilerin şimdiye kadar katıldığı birçok yarışma bulunuyor. İlerde daha büyük başarılar elde edeceğine inandıklarını ifade eden öğrenciler, başarılarını disiplinli bir çalışma temposuna borçlu olduğunu dile getirdiler.

Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez’de öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.Bülten

 

 

17.01.2023 (Haber Merkezi)