Son Dakika

ADA KOLEJİ’NDEN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

ADA KOLEJİ’NDEN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

Özel Gaziantep Ada Koleji 2021-2022 eğitim öğretim yılını muhteşem bir yıl sonu gösterisi ile kapattı. Renkli etkinliklerin yaşandığı gösteride öğrenci ve veliler doyasıya eğlendi.

Özel Gaziantep Ada Koleji öğrencileri, düzenlenen yıl sonu gösterileri ile eğitim öğretim yılını bitirdi. Öğrenci ve velilerin yoğun katılım sağladığı yıl sonu etkinliklerinde öğrenciler modern danslar koro ve solo müzikler, tiyatro ve halk oyunları gösterileri ile göz  doldurdu. Renkli ve coşkulu geçen yıl sonu etkinliğinde yıl boyunca yapılan çalışmalar, evrensel düzeyde değerlerin işlendiği gösteriler büyük ilgi gördü. Doğu- batı kültür ve sanatını başarılı bir şekilde sentezleyerek en güzel şekilde sunan öğrenciler büyük alkış topladı.

BAYRIN: EĞİTİM MODELİMİZ ÖRNEK ALINIYOR

Özel Gaziantep Ada Koleji Genel Müdürü Gafari Bayrın, yıl sonu gösterilerinde yaptığı konuşmada öğrencileri tebrik etti. Bayrın, Ada Koleji’nin Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, evrensel değerlerle yetişen, demokrasi bilincini içselleştirmiş, ülke ve dünya gelişimine yön veren bir nesil yetiştirme hedefi ile yola çıktığını ve bu yolda emin adımlarla ilerlediğini belirtti.  Bayrın, “Ada Koleji olarak yaptığımız faaliyetler ve eğitim modeli ile diğer okullar tarafından ve ülkenin bir çok kurumu tarafından rol model alınıyoruz Çocukları tüm yönleriyle geliştirecek iyi birer insan olmaları için var güçleriyle çalışıyoruz. Bu yolda ilerlerken emek veren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

13.06.2022 (Haber Merkezi)