Son Dakika

ADA KOLEJİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI

ADA KOLEJİ’NDE MEZUNİYET HEYECANI

Gaziantep Özel Ada Koleji öğrencileri mezuniyet heyecanı yaşadı. İlkokul, ortaokul ve liseden mezun olan öğrenciler diplomalarını aldı, kep fırlattı.

Gaziantep Özel Ada Koleji’nde eğitim alan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri mezuniyet töreninde diplomalarını aldı. Mezuniyet töreninde konuşma yapan Gaziantep Özel Ada Koleji Genel Müdürü Gafari Bayrın, mezun olan başarılı öğrencileri tebrik etti. Bayrın, “Gaziantep Ada Koleji olarak öğrencilerimizi eğitim hayatları boyunca hem bilgilendirmeyi, hayata hazırlamayı hem de gelecekten umutlu nesiller olarak yetiştirmeyi amaçladık. Bugün görüyoruz ki öğrencilerimiz başarılarıyla başta aileleri olmak üzere hepimizi gururlandırıyor. Başarılı, eğitimli, aydınlık nesiller yetiştirmek için, bilim ve sanatla büyüyen çocuklar yetiştirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından dereceye giren öğrencilere plaketleri takdim edildi. Öğrencilerin ve velilerin yoğun katılımında gerçekleşen törende, Anaokul, ilkokul ortaokul ve lise öğrencileri de gösteriler düzenledi.

10.06.2022 (Haber Merkezi)